Skip to content Skip to footer

Herbaty z Wietnamu

1
Wietnam to kraj, w którym pierwsze wzmianki o parzeniu herbaty pojawiły się 3000 lat temu, jednak napar herbaciany pity był o wiele wcześniej ze względu na to, że drzewa herbaciane rosły tutaj od zarania dziejów – jest to ich naturalne środowisko. Ogólnie pojęty klimat i ukształtowanie terenu tworzą Idealne terrori (fr. siedlisko, unikatowy splot warunków) warunkują doskonały i oryginalny smak starannie wyselekcjonowanej przez nas herbaty.
Nasza wietnamska herbata uprawiana jest na rodzinnych plantacjach, gdzie serca przykładają do ich pielęgnacji rodziny, które od pokoleń dbają o jakość swoich roślin. Herbata jest podstawowym napojem, którym raczą się Wietnamczycy każdego dnia. Zawarte w niej minerały i wartości odżywcze działają jak balsam dla naszego ciała. Chronią nas przed przedwczesnym starzeniem i przywracają młodzieńczy wigor pielęgnując ciało od środka. Zajrzyj do kategorii na naszej stronie i dowiedz się więcej o właściwościach danej herbaty. Sprawdź naszego bloga.
2
3
Poczuj prawdziwy Wietnam wszystkimi zmysłami! Dotknij najwyższej jakości suszu, przyjrzyj się kształtnym listkom i pąkom, powąchaj woń kwiecistego lata, a potem nareszcie skosztuj pełnego aromatu naparu! Rozkoszuj się darami natury porastającymi górzyste skarpy pól herbacianych! Obfity w aromaty mglistych poranków oraz pełnego popołudniowego słońca susz odpręży Cię oraz przywróci naturalną równowagę w Twoim organizmie.
Rozkoszuj się darami natury porastającymi górzyste skarpy pól herbacianych! Osobiście udaliśmy się w głąb północnego Wietnamu, aby odnaleźć rodzinne plantacje poza utartym szlakiem i zdobyć najbardziej unikalne herbaty, które znacząco wpłyną na Twoje samopoczucie i zdrowie. Wszystko to jest efektem pieczołowitej pielęgnacji, pasji, a przede wszystkim serca włożonego w prowadzenie rodzinnych plantacji. Kilkuset letnie drzewa Shan Tuyết, młode pąki zielonej herbaty, intensywny smak fermentowanej czarnej herbaty, a także na wpół sfermentowanej herbaty oolong – wszystkie te i wiele innych rodzajów unikalnych herbat znajdziesz na naszej stronie.
4
A więc… Chúc sức khỏe! (pij na zdrowie)!
5